Efterår 2021 til sommer 2022

Tilmeld et svømmehold

Det er vigtigt, at du får læst holdbeskrivelser/krav igennem, inden du tilmelder dig et hold. Når du trykker på tilmeld, vil du blive viderstillet til vores tilmeldingsside, hvor du også kan se startdatoen for holdet.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     
Nr.Hold NavnKategoriAlderSvømmehalInstruktørerUgedagTidspunkt
111EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenMette Engel
Mille Hansen
Mandag16.45 - 17.15
121EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenMette Engel
Oliver Elkjær
Tirsdag17.15 - 17.45
162EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag08.30 - 09.00
161EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag09.00 - 09.30
211ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenMatias Janischefska
Mette
Mandag17.15 - 17.45
221ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenMette Engel
Oliver Elkjær
Tirsdag17.45 - 18.15
231ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenFrederik Kindberg
Mille Hansen
Onsdag16.45 - 17.15
251ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenAnton Hojman
Mikkel Hansen
Fredag17.30 - 18.00
261ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag10.00 - 10.30
311EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenMatias Janischefska
Mette Engel
Mandag17.45 - 18.15
312E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenMette Engel
Mille Hansen
Mandag16.15 - 16.45
321E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årPilehaveskolenMikael Jakobsen
Alberte Hansen
Tirsdag16.00 - 16.30
331EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenFrederik Kindberg
Mille Hansen
Onsdag18.00 - 18.30
332E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenFrederik Kindberg
Mille Hansen
Onsdag16.15 - 16.45
331PGuldfiskBegynder5-6 årPilehaveskolenLuka Kepser
Siv Friis-Mikkelsen
Onsdag16.00 - 16.30
341+Guldfisk 7+Begynder7-11 årPilehaveskolenAnton Hojman
Isabella Olufsen
Torsdag15.45 - 16.15
341EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenAnnika Køhn
Oliver Elkjær
Torsdag17.00 - 17.30
341PGuldfiskBegynder5-6 årPilehaveskolenAnton Hojman
Isabella Olufsen
Torsdag17.00 - 17.00
351EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenAnton Hojman
Mikkel Hansen
Fredag17.00 - 17.30
361E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag11.15 - 11.45
361EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag09.30 - 10.00
411EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenMatias Janischefska
Mette Engel
Mandag18.15 - 19.00
411PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenAugust Ibsen
Siv Friis-Mikkelsen
Mandag15.30 - 16.15
421EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenMette Engel
Oliver Elkjær
Tirsdag18.15 - 19.00
421PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenMikael Jakobsen
Alberte Hansen
Tirsdag16.30 - 17.15
431EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenFrederik Kindberg
Mille Hansen
Onsdag17.15 - 18.00
431PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenLuka Kepser
Siv Friis-Mikkelsen
Onsdag16.30 - 17.15
451EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenAnton Hojman
Mikkel Hansen
Fredag16.15 - 17.00
451PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenIsabella Olufsen
Oliver Elkjær
Fredag15.45 - 16.30
461EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag10.30 - 11.45
521ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenMette
Oliver Elkjær
Tirsdag19.00 - 19.45
531ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenFrederik Kindberg
Mille Hansen
Onsdag18.30 - 19.15
531PSøløverMellem Øvet6-10 årPilehaveskolenMia Evans
Siv Friis-Mikkelsen
Onsdag18.00 - 18.45
541ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenAnnika Køhn
Oliver Elkjær
Torsdag16.15 - 17.00
541PSøløverMellem Øvet6-10 årPilehaveskolenAnton Hojman
Isabella Olufsen
Torsdag16.15 - 17.00
561ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenMatias JanischefskaLørdag11.45 - 12.30
611EHajerØvet7-11 årEgholmskolenMatias Janischefska
Mette Engel
Mandag19.00 - 20.00
611PHajerØvet7-11 årPilehaveskolenAugust Ibsen
Siv Friis-Mikkelsen
Mandag16.15 - 17.15
621EHajerØvet7-11 årEgholmskolenMette Engel
Oliver Elkjær
Tirsdag16.15 - 17.15
651PHajerØvet7-11 årPilehaveskolenIsabella Olufsen
Oliver Elkjær
Fredag16.30 - 17.30
721PTeen ØvetUngdomssvøm10-14 årPilehaveskolenJulie Kløv
Mikkel Hansen
Tirsdag18.00 - 19.00
741ETeen ØvetUngdomssvøm10-14 årEgholmskolenAnnika Køhn
Oliver Elkjær
Torsdag18.15 - 19.15
751PTeen ØvetUngdomssvøm10-14 årPilehaveskolenIsabella Olufsen
Oliver Elkjær
Fredag17.30 - 18.30
811PFamilieholdetForældre/Barn4-10 årPilehaveskolenAugust Ibsen
Siv Friis-Mikkelsen
Mandag17.15 - 18.00
831PFamilieholdetForældre/Barn4-10 årPilehaveskolenLuka Kepser
Siv Friis-Mikkelsen
Onsdag17.15 - 18.00
841EFamilieholdetForældre/Barn4-10 årEgholmskolenAnnika Køhn
Oliver Elkjær
Torsdag17.30 - 18.15
K1PMini TalentKonkurrence7-12 årPilehaveskolenAnders Madsen
Joakim Køhn
Mandag
Tirsdag
Torsdag
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.00 - 17.30
K2PTalentKonkurrence9-13 årPilehaveskolenKasper Bennedsen
Martin Møller
Mandag
Tirsdag
Torsdag
Fredag
18.00 - 20.00
17.15 - 19.15
17.30 - 19.30
16.00 - 18.00
K3P1. HoldetKonkurrence13-20 årPilehaveskolen
Sydskolen
Frederik Siem Pedersen
Johan Bragason
Mikkel Salmansen
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
18.00 - 20.00
05.30 - 7.30
16.30 - 18.30
05.30 - 07.30
17.30 - 19.00
18.00 - 20.00
10.00 - 12.00
K9PA-HoldetUngdomssvøm15+ årPilehaveskolenJonas SofussenTirsdag
Torsdag
20.00 - 21.30
20.00 - 21.30
V11PMotions
svømning
Motion18+ årPilehaveskolenIngen instruktionMandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Fredag
Lørdag
Søndag
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
18.30 - 21.15
08.00 - 10.00
08.00 - 10.00
V12PSenior
Morgensvøm
Motion60+ årPilehaveskolenIngen instruktionMandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
08.00 - 10.00
08.00 - 10.00
V16PVoksen CrawlMotion18+ årPilehaveskolenSiv Friis-MikkelsenOnsdag19.00 - 20.00
V21PVoksen
Undervisning
Motion18+ årPilehaveskolenJulie Kløv
Mikkel Hansen
Tirsdag19.00 - 20.00
V31PAqua GymnastikMotion18+ årEgholmskolenSusanne BojerOnsdag19.15 - 20.00
V41EVoksne VandskrækVandskræk14+ årEgholmskolenAnnika Køhn
Oliver Elkjær
Torsdag19.15 - 19.45
V41PVoksen
Undervisning
Motion18+ årPilehaveskolenMikael JakobsenTorsdag20.00 - 21.00
V53PAften MotionsvømMotion18+ årPilehaveskolenIngen InstruktionOnsdag18.45 - 20.00