Efterår 2021 til sommer 2022

Tilmeld et svømmehold

Det er vigtigt, at du får læst holdbeskrivelser/krav igennem, inden du tilmelder dig et hold. Når du trykker på tilmeld, vil du blive viderstillet til vores tilmeldingsside, hvor du også kan se startdatoen for holdet.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Nr.Hold NavnKategoriAlderSvømmehalInstruktørerUgedagTidspunkt
061EIntro HoldIntro1-15 årEgholmskolenEmma IbsenLørdag12.30 - 12.45
111EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag16.45 - 17.15
121EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTirsdag17.15 - 17.45
161EHaletudserForældre/Barn1-4 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag09.00 - 09.30
211ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag17.15 - 17.45
221ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTirsdag17.45 - 18.15
231ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenInstruktør kommer senereOnsdag16.45 - 17.15
251ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenInstruktør kommer senereFredag17.30 - 18.00
261ESøhestePlask og leg4-5 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag10.00 - 10.30
311EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag17.45 - 18.15
312E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag16.15 - 16.45
321E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTirsdag16.00 - 16.30
331EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenInstruktør kommer senereOnsdag18.00 - 18.30
332E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenInstruktør kommer senereOnsdag16.15 - 16.45
331PGuldfiskBegynder5-6 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereOnsdag16.00 - 16.30
341+Guldfisk 7+Begynder7-11 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTorsdag15.45 - 16.15
341EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTorsdag17.00 - 17.30
341PGuldfiskBegynder5-6 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTorsdag17.00 - 17.00
351EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenInstruktør kommer senereFredag17.00 - 17.30
361E+Guldfisk 7+Begynder7-11 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag11.15 - 11.45
361EGuldfiskBegynder5-6 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag09.30 - 10.00
411EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag18.15 - 19.00
411PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereMandag15.30 - 16.15
421EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTirsdag18.15 - 19.00
421PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTirsdag16.30 - 17.15
431EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenInstruktør kommer senereOnsdag17.15 - 18.00
431PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereOnsdag16.30 - 17.15
451EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenInstruktør kommer senereFredag16.15 - 17.00
451PDelfinLet-Øvet6-8 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereFredag15.45 - 16.30
461EDelfinLet-Øvet6-8 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag10.30 - 11.45
521ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTirsdag19.00 - 19.45
531ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenInstruktør kommer senereOnsdag18.30 - 19.15
531PSøløverMellem Øvet6-10 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereOnsdag18.00 - 18.45
541ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTorsdag16.15 - 17.00
541PSøløverMellem Øvet6-10 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTorsdag16.15 - 17.00
561ESøløverMellem Øvet6-10 årEgholmskolenInstruktør kommer senereLørdag11.45 - 12.30
611EHajerØvet7-11 årEgholmskolenInstruktør kommer senereMandag19.00 - 20.00
611PHajerØvet7-11 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereMandag16.15 - 17.15
621EHajerØvet7-11 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTirsdag16.15 - 17.15
631PHajerØvet7-11 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereOnsdag18.45 - 19.45
651PHajerØvet7-11 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereFredag16.30 - 17.30
721PTeen ØvetUngdomssvøm10-14 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTirsdag18.00 - 19.00
741ETeen ØvetUngdomssvøm10-14 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTorsdag18.15 - 19.15
751PTeen ØvetUngdomssvøm10-14 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereFredag17.30 - 18.30
811PFamilieholdetForældre/Barn4-10 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereMandag17.15 - 18.00
831PFamilieholdetForældre/Barn4-10 årPilehaveskolenInstruktør kommer senereOnsdag17.15 - 18.00
841EFamilieholdetForældre/Barn4-10 årEgholmskolenInstruktør kommer senereTorsdag17.30 - 18.15
K1PMini TalentKonkurrence7-12 årPilehaveskolenAmalie Mortensen
Anders Madsen
Mandag
Tirsdag
Torsdag
16.30 - 18.00
16.30 - 18.00
16.00 - 17.30
K2PTalentKonkurrence9-13 årPilehaveskolenKasper Bennedsen
Martin Møller
Mandag
Tirsdag
Torsdag
Fredag
18.00 - 20.00
17.15 - 19.15
17.30 - 19.30
16.00 - 18.00
K3P1. HoldetKonkurrence13-20 årPilehaveskolen
Sydskolen
Frederik Siem Pedersen
Johan Bragason
Mandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
18.00 - 20.00
05.30 - 7.30
16.30 - 18.30
05.30 - 07.30
17.30 - 19.00
18.00 - 20.00
10.00 - 12.00
K9PA-HoldetUngdomssvøm15+ årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTirsdag
Torsdag
20.00 - 21.30
20.00 - 21.30
V11PMotionssvømningMotion18+ årPilehaveskolenIngen instruktørMandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Fredag
Lørdag
Søndag
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
06.00 - 08.30
18.30 - 21.15
08.00 - 10.00
08.00 - 10.00
V12PSenior MorgensvømMotion60+ årPilehaveskolenIngen instruktørMandag
Tirsdag
Onsdag
Torsdag
Fredag
Lørdag
Søndag
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
06.30 - 08.30
08.00 - 10.00
08.00 - 10.00
V16PVoksen CrawlMotion18+ årPilehaveskolenInstruktør kommer senereMandag20.00 - 21.00
V21PVoksen UndervisningMotion18+ årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTirsdag19.00 - 20.00
V31PAqua GymnastikMotion18+ årEgholmskolenSusanne BojerOnsdag19.15 - 20.00
V41EVoksne VandskrækVandskræk14+ årEgholmskolenInstruktør kommer senereTorsdag19.15 - 19.45
V41PVoksen UndervisningMotion18+ årPilehaveskolenInstruktør kommer senereTorsdag19.00 - 20.00
V53PAften MotionsvømMotion18+ årPilehaveskolenIngen InstruktørOnsdag18.30 - 19.45